KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16926023
nr 1692 6023
Olle Skagerfors
(1920-1997)
Tusch, Olle Skagerfors (1920-1997), Signerad, daterad -39, stadsbild. Bildmått: 14x15 cm, yttermått inklusive ram: 25x27
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:37:45
1/4 15:05:10