KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16926023

nr 1692 6023

Olle Skagerfors

(1920-1997)

Tusch, Olle Skagerfors (1920-1997), Signerad, daterad -39, stadsbild. Bildmått: 14x15 cm, yttermått inklusive ram: 25x27

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 april 2025
kl 19:37:45

1/4 15:05:10 1      Vinnande bud